بازی کامپیوتر

   

 

 

بازی زیبای موتور اتمی Portable Nuclear Bike

http://dl.kamyab.ir/dl1/89-8/23/Portable%20Nuclear%20Bike-kamyab.ir.jpg
 

این بازی بسیار زیبا و  مهیج میباشد این بازی بیشتر مورد توجه نوجوانان قرار گرفته و همچنین به صورد کامل و فول کرک می باشد و یکی دیگر از مشخصه های این بازی حجم کم و پرتبل (نصب کردن نیاز ندارد) می باشد و در تمام وزژن های ویندوز میتوان از ان استفاده نمود. امیدواریم از این بازی زیبا و مهیج نهایت لذت راببرید.

 

برای دانلود در این مکان کلیک کنید

---------------------------------------------------

بازی کم حجم منچ Mensch Argere Dich Nicht Game

http://dl.kamyab.ir/dl1/89-8/22/Mench-kamyab.ir.jpeg

امروز یک بازی کم حجم و زیبایی که مطمئنا همگی به آن علاقه زیادی داریم را برای دانلود در سایت گذاشته ایم، بله بازی منچ، یکی از محبوبترین بازی های دوران کودکی که در اوقات فراغت های زیادی با ما همراه بوده است. این بازی با ساختار فلش می باشد و دارای حجم کم و گرافیک مناسب می باشد. در پایین مقداری در مورد نحوه و تاریخچه این بازی توضیح داده ایم.

بازی منچ به سال‌های دور باز می‌گردد. محل پیدایش این بازی در ایران، هند یا چین بوده‌است. بازی منچ در وسط یک مربع انجام می‌شود. مربع نماد زمین است چون مردم زمان‌های قدیم تصور می‌کردند زمین مربع شکل است. در وسط این مربع یا همان زمین، علامت + را می‌بینیم؛ این علامت نشانه و نماد خورشید است که امتداد آن به چهار سوی زمین می‌رسد. علامت + را می‌توان در بناهای تاریخی مانند نقش رستم و فرش‌های قدیمی ایران نیز دید. چهار گروه مهره رنگی نماد چهار عنصر اصلی حیات هستند:آبی نماد آب،زرد نماد باد،قرمز نماد آتش و سبز نماد خاک.

طبق عقیدهٔ زمین محوری، زمین ثابت است و خورشید به دور آن می‌چرخد پس هر مهره باید روی علامت + دور زمین بچرخد تا به مرکز، که منطقه‌ای ماورایی و نماد رهایی و آزادی از جهان خاکی است، برسد. اگر تاسی که سمبل سرنوشت است با او یاری نکند، هم چنان باید چرخه را ادامه دهد تا به پیروزی برسد. اگر چهار مهره در مرکز جمع شوند یعنی به اتحاد رسیده‌اند. تاس سرنوشت ساز مکعبی است لغزان به شمهره‌های ۱ تا ۶ . طبق تصور مردم باستان خداوند جهان را در شش روز آفریده است؛ روز نخست آسمان روشن، دوم آب،سوم گیاه،چهارم آتش، پنجم حیوان و ششم آدم. امیدواریم از این بازی زیبا نهایت لذت را ببرید.

 

برای دانلود در این مکان کلیک کنید

---------------------------------------------------

موتورسواری واقعی را با Supercross Kings portable تجربه کنید

http://dl.kamyab.ir/dl1/89-8/21/super-cross-king-kamyab.ir.jpg

در این بازی امکان تمرین کردن قبل از اینکه شروع به انجام مسابقات کنید وجود دارد. با گذارندن نقشه های اولیه و کسب امتیاز قادر به انتخاب موتورهای قوی تر و با حجم موتور بالاتری خواهید شد. بازی بصورت کامل کرک شده است و نیازی به نصب کردن و عملیات کرک توسط شما کاربر عزیز نمی باشد. امیدواریم از این بازی زیبا و هیجان انگیز نهایت لذت را ببرید.

 

برای دانلود در این مکان کلیک کنید

---------------------------------------------------

لذت مسابقه با ماشین های سنگین با Truck Racer

http://dl.kamyab.ir/dl1/89-8/21/Truck.Racer.kamyab.ir.jpg
 

از جمله بازی هائی که بسیار سرگرم کننده و مهیج هستند بازی های ماشین سواری هستند که جایگاه خاصی در بین مخاطبین خود دارد . امروز بازی زیبا و فوق العاده Truck Racer را آماده کرده ایم که در این بازی شما می توانید با ماشین های سنگین مسابقه دهید . امیدواریم از این بازی زیبا نهایت لذت را ببرید.

 

برای دانلود در این مکان کلیک کنید

---------------------------------------------------

بازی اکشن و زیبای بکس ,Worldwide Boxing Manager

http://dl.kamyab.ir/dl1/89-8/20/Boxing-kamyab.ir.jpeg
 

ورزش بوکس یکی‌ از خشن‌ترین و سخت‌ترین ورزش‌ها می‌باشد ولی‌ با این حال جزو محبوبترین ورزش‌ها نیز به حساب میاد.حل زمان این است که این ورزش فوق‌العاده را به کامپیوتر بیاوریم تا هوادارن این ورزش از انجام بوکس در کامپیوتر لذت ببرند و شانس این را داشته باشند که در نقش یک قهرمان بوکس عمل نمایند.

 

 

برای دانلود در این مکان کلیک کنید

/ 1 نظر / 4 بازدید
ميترا

سلام وب جالبي داري به منم سر بزن و نظرتو بگو دوس داشتي منو با عنوان آموزش قالي بافي لينک کن و بگو به چه اسمي لينکت کنم منتظرم مرسي[لبخند]