برنامه و بازی موبایل

مجدد با یک بازی جاوا در خدمت شما عزیزان هستیم.نام این بازی The Simpsons 2 Itchy Scratchy land میباشد که نسبتا گرافیکی مطلوبی دارد.همان طور که در 4 عکس زیر مشاهده میکنید این بازی یک بازی ماجراحویی میباشد که طرفداران زیادی دارد.این بازی هم اکنون از پرشین موب قابل دریافت میباشد.

PersianMob.Net


 

 

مجموعه ای از زیباترین و جدید ترین اس ام اس های عاشقانه نیمه اول بهمن ماه 1389 ..

PersianMob.Net


 

 

بازی فوق العاده زیبای Blump V1.0 یک بازی سرگرم کننده و رایگان میباشد که از تاریخ انتشار ان زمان زیادی نمیگذرد.این بازی رایگان دارای تعدد مراحل زیادی میباشد که تا کنون در هیچ بازی ای ندیده اید.حجم مناسب و گرافیک مطلوب از جمله ویژگی های این بازی میباشد.این بازی هم اکنون از پرشین موب قابل دریافت میباشد.

PersianMob.Net


 

 

مدیریت کامل بر روی مکالمات گوشی با نرم افزار Call controll v1.01!!! توسط نرم افزار Call controll v1.01 کاربرانی که دارای گوشی های دارای سیستم عامل سیمبیان سری 60 ویرایش پنجم میباشند قادر خواهند بود تا مدیریت کامل بر روی تماس های دریافتی و خروجی داشته باشند.این نرم افزار رایگان بوده و هم اکنون از پرشین موب قابل دریافت میباشد.

PersianMob.Net


 

 

توسط نرم افزار Battery Information v1.3 همان طور که از اسمش مشخص میباشد کاربران اندروید میتوانند اطلاعات جامع و شامل از باتری گوشی خود داشته باشد.در حقیقت مدیریت کامل بر باتری گوشی خو داشته باشید.این نرم افزار حجم بسیار کمی دارد و مناسب اکثر گوشی های آندروید جدید میباشند.این نرم افزار از پرشین موب قابل دریافت میباشد.

PersianMob.Net


 

 

برای این لحظه یک کلیپ موبایل بسیار جالب را برای شما عزیزان داریم.در این کلیپ این سمور بازیگوش ماساژ داده میشود و لطف کرده اند و دست هایشان را بالا برده اند.این کلیپ کم حجم هم اکنون از پرشین موب قابل دریافت میباد.

PersianMob.Net


 

 

یک بازی فوق العاده سرگرم کننده برای سیستم عامل سیمبیان سه داریم.نام این بازی SkillPod Media Monstagon v.1.02(0) نام داردو یکی از جذاب ترین بازی های موجود برای این سیستم عامل میباشد.همان گونه که از عکس این بازی مشخص میباشد بازی گرافیک مناسبی دارد.این بازی هم اکنون از پرشین موی قابل دریافت میباشد.

PersianMob.Net


 

 

یک بازی فوق العاده زیبا به سبک و سیاق بازی های استارتژی برای کاربران سیمبیان سری 60 ویرایش سوم داری.این بازی از جمله بازی هایی میباشد که نیتوان جمله اعتیاد آور را برای آن بکار برد.این بازی دارای حجم بسیار مناسبی میباشد و بر روی کلیه گوشی های دارای این سیستم عامل قابل نصب میباشد.این بازی ساین شده و از پرشین موب قابل دریافت میباشد.

PersianMob.Net


 

 

در این لحظه برای شما کاربران محترم سایت پرشین موب یک کتاب جاوا با نام بالندگی روانشناسی آماده کرده ایم.این کتاب برای پلتفرم های جاوا ارائه شده است و در رزولوشن 240x320 میباشد.هم اکنون این کتاب از سایت پرشین موب قابل دریافت میباشد.

PersianMob.Net


 

 

توسط نرم افزار فوق العاده کاربردی Doodle v1.1 میتوانید نوشته های متنی خود را به صورت دستی نوشته و آن را با هر فرمتی ذخیره کنید.این نرم افزار این قابلیت و هوشمندی را دارید که دست خط شما را تشخیص داده و تبدیل به متن کند.این نرم افزار فوق العاده از پرشین موب قابل دریافت میباشد.

PersianMob.Net


 

 

یک بازی فوق االعاده برای کاربران آندروید داریم.نام این بازی Singularity 3D V1.5 میباشد و یکی از ریباترین بازی های موجود برای آندروید میباشد.این بازی تخیلی فضایی میباشد و ژانری است که اکثر کاربران موبایل به آن علاقه دارند.این بازی فوق العاده زیبا و سه بعدی هم اکنون از پرشین موب قابل دریافت میباشد.

PersianMob.Net


 

 

امروز یک نرم افزار فوق العاده برای کاربران پاکت پی سی و همچنین عاشق شبکه اجتماعی فیس بوک داریم.توسط نرم افزار Mathscramble V1.0.2 میتوانید یک تب با عنوان فیس بوک در منوی گوشی خود وبه شکل زیر ایجاد کنید.این نرم افزار فوق العاده کم حجم از پرشین موب قابل دریافت میباشد.

PersianMob.Net


 

 

مجموعه ای از جدیدترین پیامک های فلسفی و عارفانه برای شما اماده کرده ایم.پیامک ها در ادامه مطلب...

PersianMob.Net


 

 

تعداد بازی ها آنلاین بازی های موبایل بسیار اندکی میباشد.اینبار یک سورپرایز برای شما داریم.و اون چیزی نیست جز بازی زیبای SPB Online Games V1.0.2 که قابلیت آنلاین را نیز دارد.شما میتوانید ساعات زیادی را با این بازی سرگرم باشید.این بازی فوق العاده از پرشین موب قابل دریافت میباشد.

PersianMob.Net


 

 

توسط نرم افزار Power Boot میتوانید مدیریت کامل را بر بخش های بخصوصی از گوشی خود داشته باشید.مانند:پردازش - برنامه های نصب شده و ... .این نرم افزار مخصوص سیمبیان سری 60 ویرایش پنجم میباشد و از پرشین موب قابل دریاقت میباشد.

PersianMob.Net


 

 

مجدد با یک کلیپ زیبا و به شدت خنده دار در خدمت شما عزیزان هستیم.در این کلیپ که یک دوربین مخفی میباشد در یک رستورات اتفاق افتاده و شاهد صحنه های خنده داری خواهید بود.این کلیپ را میتوانید از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net


 

 

مجموعه ای از زیباترین و جدید ترین اس ام اس های عاشقانه نیمه اول بهمن ماه 1389 ..

PersianMob.Net


 

 

مجموعه ای شامل 10 اسکرین سیور متحرک و زیبا مخصوص گوشی ها دارای رزولوشن صفحه 240 X320 آماده کرده ایم.این پکیج بر روی کلیه گوشی های دارای این رزولوشن صفحه قابل اجرا میباشد.این مجموعه را از پرشین موب دریافت نمایید.

PersianMob.Net


 

 

توسط زیبا ساز فوق العاده ای که امروز برای شما عزیزان آماده کرده ایم میتوانید ظاهر گوشی آندروید خود را به شکل و شمایل زیر تغییر دهید.این زیبا ساز Adwlauncherex V1.1 نام دارد و بر روی اکثر گوشی ها آندروید قابل نصب میباشد.این زیبا ساز هم اکنون از پرشین موب قابل دریافت میباد.

PersianMob.Net


 

 

یکی از زیباترین بازی های تازه منتشر شده برای سیستم عامل جدید سیمبیان سه بازی Armageddon Squadron v1.00 میباش.یک بازی هواپیمایی و فوق العاه جذاب و البته با گرافیک عالی... .این بازی در نوع خودش بی نظیر میباشد و هم اکنون از پرشین موب قابل دریافت میباشد.

PersianMob.Net
 

/ 0 نظر / 24 بازدید