برنامه موبایل


 

مجموعه 5 موزیک آرام و ملایم برای موبایل که با فرمت Mp3 و با حجم مناسب در اختیار شما قرار گرفته است.

PersianMob.Net
 

بازی The Simpsons Minutes to Meltdown یکی از بازی های جدید و بسیار زیبای منتشر شده برای گوشی های موبایل می باشد.این بازی جزء بازی های سرگرمی و فکری می باشد که دارای محیطی بسیار زیبا و سرگرم کننده می باشد .
سایز این بازی 240x320 میباشد که میتونید از پرشین موب دریافت کنید.

PersianMob.Net
  

یه نرم افزار جالب مثل تشخیص دست خط براتون آماده کردیم اما با این امکان که میتونه معادلات ریاضی هم حل کنه شما میتونید از این ماشین حساب که تشخیص دست خط قوی ای هم داره در گوشی های نوکیا سری 60 ورژن 5 استفاده کنید و معادلات ریاضی خود رو به راحتی حل کنید.

PersianMob.Net
  

مجموعه پس زمینه های موبایل زیبا و جالب در موضوع Love به تعداد 25 عدد و در سایز360x640 که میتوانید از سایت پرشین موب دانلود کنید .

PersianMob.Net
 

 

 

20 عکس جدید و زیبای موبایل با موضوع گل در سایز 240x320 که مخصوص پس زمینه گوشی های موبایل میباشد و میتوانید آن ها را از سایت پرشین موب دانلود کنید .

PersianMob.Net
  

مجموعه تم های زیبا و با کیفیت با موضوع پروانه این تم ها که در اندازه تصویر240×320 می باشد مخصوص گوشی های سونی اریکسون بوده که برای شما کاربران عزیزآماده دانلود شده است

PersianMob.Net
  

مجموعه 3 تم زیبا با موضوع طبیعت مخصوص سونی اریکسون سری c

PersianMob.Net
  

3عدد تم زیبا با موضوع لاو براتون آماده کردیم این تم ها با فرمت nth بوده و مخصوص گوشی های نوکیا سری 40 میباشد که میتونید از پرشین موب دریافت کنید و لذت ببرید.

PersianMob.Net
 
 

در این مجموعه فوق العاده بهترین تصاویر متحرک انتخاب شده و برای شما قرار داده شده است ، مجموعه ای از 10 عکس متحرک با فرمت gif و با کیفیت بالا ، این عکس های متحرک با سایز 240x320 تهیه شده اند و می توانید از آن ها برای پس زمینه ی گوشی های موبایل یا اسکرین سیوراستفاده کنید این تصاویر گوشی ها مناسب و سازگار می باشد ، دانلود این مجموعه رو به کاربران توصیه میکنم .

PersianMob.Net
  

مجموعه تم های زیبا و با کیفیت با موضوع کارتون این تم ها که در اندازه تصویر240×320 می باشد مخصوص گوشی های سونی اریکسون بوده که برای شما کاربران عزیزآماده دانلود شده است.

PersianMob.Net


 

 

/ 0 نظر / 7 بازدید