دانلود برنامه و بازی کامپیوتر

 

Battle Tanks 0.9.8083 - بازی تانک های جنگی

اگر به بازی های صحرایی و جنگی علاقه دارید این پست را با دقت بخوانید. بازی زیبای Battle Tanks 0.9.8083 که امروز می خواهیم شما را با آن در وب سایت دانلود نرم افزار رایگان آشنا سازیم یکی از بهترین بازی های جنگی-صحرایی می باشد که شما باید در این بازی با دقت و سرعت بالا دشمنان خود را از بین ببرید. در این بازی وسیله ی جنگی شما یک تانک می باشد که باید این تانک را بدون صدمه به یک پناهگاه رسانده و با نشانه گیری سریع دشمن، آنها را از بین ببرید. لازم به ذکر است بیشتر از خود دشمن، بخش تسلیحات دشمن که عامل اصلی تغذیه آنهاست می بایست مورد حمله شما قرار گیرد تا دشمن خود تسلیم شده و غرامت های بیشتر (و امتیاز بیشتر) به شما اعطا گردد.
این بازی کامپیوتری جدید از نظر گرافیک نیز در حد قابل قبولی بوده و می تواند ساعات متوالی شما را سرگرم کند و پای PC نگه دارد. در این بازی جذاب زره پوش ها و موتور سوارهایی نیز در اختیار شما و دشمن است که هدایت آنها از طرف شما انجام می شود و در مواقعی که وضعیت بحرانی می شود می بایست از آنها به طور همه جانبه استفاده کنید و اگر دشمن از زره پوشهای خود استفاده کرد باید از خود سریع دفاع کرده و موضع جدیدی بگیرید و با استراتژی جلو بروید تا بتوانید به مراحل بعدی صعود کنید. این بازی تانک به صورت گروهی نیز قابل اجراست و شما به راحتی می توانید با دوستان خود و به صورت شبکه ای این بازی را انجام دهید و لذت ببرید.

Battle Tanks 0.9.8083 - بازی تانک های جنگی

http://www.freedownload.ir/images/download.gif

JPEGView 1.0.21 Portable - نرم افزار نمایش و ویرایش عکس

نمایش دهنده های عکس امروزه در حال افزایش هستند زیرا این نرم افزار ها همواره مورد استفاده ی هر کاربری هستند و بدون استثنا همه به آن نیاز پیدا می کنند.نمایش دهنده ی عکس خود سیستم عامل همواره ضعف هایی داشته و از تمام فرمت هایی که مورد نیاز کاربر است پشتیبانی نمی کند؛ از این رو شرکت های نرم افزاری به انتشار چنین نرم افزارهایی با قدرتی بیشتر دست می زنند که نرم افزار قدرتمند JPEGView نیز یکی از این نرم افزار هاست. این نرم افزار که امروز نسخه پرتابل یا بدون نیاز به نصب ویرایش JPEGView 1.0.21 را برای شما عزیزان در وب سایت دانلود رایگان نرم افزار مهیا نموده ایم یکی از بهترین نرم افزار هایی است که در این زمینه ارایه گشته است و در رقابت با سایر نرم افزارها بسیار قدرتمند است.
این نرم افزار گرافیکی با به کاربردن پردازنده های تصویری به نحو احسنت، تصاویر و عکس های شما را به بهترین نحو به نمایش می گذارد. قابلیت هایی همچون نزدیک نمایی (با افت کیفیت بسیار اندک) ، چرخش تصاویر، ویرایش سریع و کامل، استفاده از فیلترینگ های مختلف و غیره در این نرم افزار نیز موجود است. این Software قادر به ویرایش و نمایش تمام فرمت های تصویری همانند JPEG,BMP,PNG, GIF,TIFF, ... می باشد و به طور کلی قادر است جوابگوی تمام نیاز های یک کاربر در نمایش عکس های خود باشد و یک نمایش دهنده عکس کامل می باشد.

JPEGView 1.0.21 Portable - نرم افزار نمایش و ویرایش عکس

امکانات و قابلیت های اصلی این نرم افزار :

 • - پشتیبانی از تمام فرمت های عکس همانند JPEG,BMP,PNG, GIF,TIFF, ...
 • - سرعت اجرای بسیار مناسب و پاسخگویی بسیار خوب به فرامین
 • - امکان زوم و نزدیک نمایی با افت کیفیت بسیار کم
 • - امکان چرخش تصاویر و Rotate عکس ها
 • - قابلیت اضافه کردن فیلترینگ های جالب بر روی تصاویر
 • - استفاده از پردازنده ها به صورت 4 هسته ای برای وضوح بهتر تصاویر
 • - امکان Edit تصاویر و اضافه کردن اشیاء بر روی تصاویر
 • - امکان اضافه کردن متن به تصاویر
 • - نوار ابزاری قدرتمند برای اعمال سریع توابع
 • - محیط جالب و قالب درک برای هر کاربر
 • - سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

http://www.freedownload.ir/images/download.gif

Anti Trojan Elite 5.0.7 - نرم افزار آنتی تروجان ممتاز

همانطور که تکنولوژی اینترنت در حال پیشرفت است، بد افزارهای اینترنتی نیز در حال افزایش هستند. یکی از این بد افزار ها که عموما در فکر کاربران با نام ویروس جای پیدا کرده است تروجان می باشد؛ در حالی که ویروس به بد افزاری اطلاق می گردد که با تولید سریع خود باعث اشباع هارد دیسک شده و باعث توقف سیستم عامل شما می گردد و این در حالی است که تروجان مفهومی کاملا متفاوت دارد. تروجان که به آن Malware هم می گویند به بد افزاری گفته می شود که بر روی رایانه ای خود را کپی کرده و سپس به صورت مخفی به کپی اطلاعات و ارسال آن به مکان های مختلف و یا سازنده می پردازد و در کل می توان گفت یک جاسوس در دنیای رایانه محسوب می شود. آنتی ویروس ها عموما آپدیت می گردند و بیشتر بد افزار ها در بانک های اطلاعاتی آنها ذخیره می گردد؛ اما تروجان توسط هر کاربر یا مخرب قابل ساخت و انتشار می باشد از این رو چندان نمی توان در این مورد به آنتی ویروس ها اعتماد داشت. اما جای نگرانی نیست؛ نرم افزار قدرتمند Anti-Trojan Elite برای همین موضوع طراحی و ارایه گشته است.
این نرم افزار امنیتی که یک Trojan Remover می باشد توسط متخصصین شرکت تولید کننده اش با تروجان های جدید به روز می شود و قادر است بهترین وسیله دفاعی برای یک کاربر در برابر تروجان های جدید ایجاد شده باشد. این نرم افزار آنتی تروجان با قدرت اسکن بسیار بالا می تواند هر تروجانی را که در حال ارسال اطلاعات شما به شخص دیگریست شناسایی و آن را در صورت توانایی حذف و حداقل از فعالیت آن جلوگیری کند که بخش اعظمی از مشکل را حل خواهد کرد. این نرم افزار آنتی تروجان، شبکه را نیز تحت پشتیبانی دارد و می تواند هر تروجانی که قصد جاسوسی در یک شبکه را داشته باشد شناسایی نماید و جلوی فعالیت آن را گرفته و آن را حذف نماید.
ممکن است تروجان ها قبل از حذف توسط سازنده باعث تغییراتی در رایانه شما شده باشند که عموما بخش رجیستری را دستکاری می کنند که بخش اصلی یک سیستم عامل می باشد؛ این نرم افزار Anti Trojan به راحتی تمام عملیات های انجام شده توسط تروجان را شناسایی می کند و در حدی که قادر به برگشت اطلاعات به حالت اول خود باشد به تعمیر اطلاعات می پردازد. با این software شما در مقابل تروجان ها تا حد زیادی حفاظت خواهید شد و یک دیوار آتش قدرتمند را در اختیار خواهید داشت. ما در این پست نسخه Anti-Trojan Elite 5.0.7 که آخرین ویرایش این نرم افزار می باشد را برای شما کاربران گرامی سایت نرم افزار دانلود رایگان مهیا ساخته ایم که امیدواریم مورد توجه و عنایت شما عزیزان قرار گیرد.

Anti Trojan Elite 5.0.7 - نرم افزار آنتی تروجان ممتاز

امکانات و قابلیت های اصلی این نرم افزار :

 • - قابلیت ایجاد یک دیوار آتش بسیار قدرتمند در مقابل عوامل نفوذی
 • - امکان حذف تروجان ها و یا غیر فعال سازی آنها برای عدم فعالیت در ارسال اطلاعات
 • - امکان برگشت اطلاعات حذفی توسط تروجان ها از هر بخش رایانه به خصوص بخش رجیستری
 • - تشخیص سالم بودم تک تک فایل های رایانه از تروجان
 • - امکان اسکن تمام فایل ها حتی فایل های فشرده مانند Zip , Rar , ...
 • - پشتیبان گیری از اطلاعات برای جلوگیری از تخریب توسط تروجان ها
 • - قابلیت مدیریت شبکه برای جلوگیری از فعالیت تروجان در شبکه
 • - اسکن سریع بخش اعظمی از هارد دیسک و هر حافظه ی مربوط به رایانه
 • - به روز رسانی قدرتمند برای شناسایی جدیدترین تروجان ها
 • - محیط جالب و قالب درک برای هر کاربر
 • - سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

http://www.freedownload.ir/images/download.gif

R-Drive Image 4.7 Build 4714 - نرم افزار قدرتمند پشتیبان گیری از اطلاعات هارد دیسک

پشتیبان گیری در رایانه یکی از امور بسیار مهم است که در حفاظت از اطلاعات درایو در برابر پاک شدن آنها بسیار ضروریست؛ اما گاهی نیز برای صرفه جویی در زمان بسیار مهم خواهد بود. نرم افزار R-Drive Image که امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم یک پشتیبان گیر چند کاره است. منظور از چند کاره این است که با این Software می توان از هر بخش یا هر اطلاعاتی بر روی رایانه حتی نرم افزار ها و ویندوز نصبی با تمام تنظیماتش نسخه پشتیبان تهیه نمود و بر روی رایانه دیگری بارگذاری کرد. این نرم افزار کار کافی نت داران و اشخاصی که با شبکه کار می کنند را بسیار آسان خواهد نمود و کافی است بر روی یک سیستم، نصب سیستم عامل و تنظیمات خود را انجام داده و سپس با ایجاد Backup به وسیله این نرم افزار، از تمام اطلاعات و تنظیمات، نسخه ای تهیه کرده و بر روی دیگر رایانه ها اجرا و در اسرع وقت کار خود را به پایان برسانند.
این نرم افزار پشتیبان گیری حتی قادر است از پارتیشن بندی سیستم شما نسخه پشتیبان تهیه نماید تا در مواقع پارتیشن بندی مجدد با اجرای نسخه پشتیبان به راحتی تنظیمات قبلی را وارد نمایید. با این نرم افزار مانند سایر نرم افزار های پشتیبان گیری می توانید از اطلاعات خود نیز نسخه پشتیبان تهیه نمایید؛ لازم به ذکر است برای ذخیره نسخه پشتیبان خود نیازی به نرم افزارهای رابط رایت نمی باشید و به راحتی می توانید بر روی D-R(W)/DVD, Iomega Zip or Jazz disks , و غیره رایت خود را انجام داده و اطلاعات خود را ذخیره نمایید.هم اینک می توانید نسخه R-Drive Image 4.7 Build 4714 را از وب سایت دانلود رایگان نرم افزار، دانلود نموده و از آن لذت ببرید.

R-Drive Image 4.7 Build 4714 - نرم افزار قدرتمند پشتیبان گیری از اطلاعات هارد دیسک

ویژگی های کلیدی این نرم افزار :

 • - نصب سریع و بسیار آسان
 • - قابلیت پشتیبان گیری از تمام بخش ها و اطلاعات
 • - قابلیت پارت بندی نسخه پشتیبان برای رایت آسان تر
 • - قابلیت ایجاد بوت گرافیکی مخصوص برنامه
 • - قابلیت ذخیره سازی نسخه پشتیبان بر روی حافظه های قابل حمل همانند USB
 • - امکان فشرده سازی نسخه پشتیبان برای رایت بیشتر اطلاعات در یک نسخه پشتیبان
 • - امکان رایت مستقیم روی D-R(W)/DVD, Iomega Zip or Jazz disks , ...
 • - امکان قرار دادن پسورد بر روی فایل های پشتیبان
 • - محیط جالب و قالب درک برای هر کاربر
 • - سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
 • - و ...

http://www.freedownload.ir/images/download.gif

Blue Tranquility - Theme for Windows 7 - آرامش با رنگ آبی تم زیبا برای ویندوز 7

حتما شما نیز اسم شاهکار بی نظیر مایکروسافت ، ویندوز 7 (سون) ، را شنیده اید. Microsoft با ارایه ی این ویندوز بی نظیر و با امکانات بسیار بالا حرف را برای بقیه ی شرکت های تولید کننده تمام کرد و هم اینک پرکاربرد ترین سیستم عامل می باشد. مایکروسافت، بسیار زیبا و جالب بر روی گرافیک این سیستم عامل کار کرده است ولی برخی افراد تم های متفاوتی را طلب می کنند ولی Windows 7 جز چند تم ، به تم دیگری مجهز نیست.
از این رو در این پست یک تم زیبا با نام Blue Tranquility Theme را برای شما عزیزان مهیا نموده ایم که مخصوص ویندوز Seven می باشد و همانطور که از تصویر این Theme می توانید ببینید گرافیک چشم نوازی داشته و از رنگ های شاد و متنوع برای تنوح روحی کاربر استفاده شده است. ترکیب زیبای سه رنگ آبی ، زرد و سیاه این تم را به یک تم جالب و رویایی تبدیل کرده است که امیدواریم مورد عنایت و استفاده شما کاربران عزیز سایت نرم افزار دانلود رایگان قرار گیرد.
نصب این تم ویندوز سون نیز بسیار آسان می باشد و شما می بایست فایل را از سایت ما دانلود و بعد از خارج کردن آن از حالت فشرده که به صورت نصبی صورت می گیرد ، فایلی با فرمت .theme و محتویات پوشه ی Theme را به آدرس C:\Windows\Resource s\Themes\ کپی نمایید.لازم به ذکر است در این مثال و اکثر رایانه ها درایو ویندوز C می باشد که ممکن است در رایانه ی شما متغییر باشد.

Blue Tranquility - Theme for Windows 7 - آرامش با رنگ آبی - تم زیبا برای ویندوز 7

http://www.freedownload.ir/images/download.gif

Portable Jets'n'Guns 1.222 Gold Edition - بازی پرتابل جت های چند تفنگی نسخه طلایی

بازی ها امروزه نقش زیادی در پر کردن اوقات فراغت کاربران دارند و این مورد بیشتر درباره بازی های جنگی دیده می شود. بازی زیبای Jets'n'Guns 1.222 Gold Edition که یک بازی جنگی-فضایی می باشد که سایت دانلود نرم افزار رایگان آن را به شما عزیزان معرفی می کند و می تواند شما را ساعت هایی مشغول خود سازد. اینبازی کامپیوتری جدید و زیبا یادآور بازی هایی قدیمی در این سبک می باشد با قدرت و گرافیک بسیار خوب خود یک محیط جذاب و سرگرم کننده را برای کاربر مهیا میسازد. شما در این Game وظیفه دارید تا جهان را از 12 خطر مرگبار که توسط کارشناسان پیش بینی شده است نجات بدهید. در جنگ هایی که شما در پیش خواهید داشت با شهاب سنگ ها و حتی آدم های فضایی جنگ خواهید کرد و در صورت نفوذ هر یک، دنیا نابود شده و شما از بازی خارج خواهید شد.
در بازی جت های چند تفنگی تمام مردم زمین بهترین تسلیحات را در اختیار شما قرار داده اند و از این لحاظ به بهترین نحو تامین شده اید و می بایست با مدیریت درست نیرو های خود به جنگ با بیگانه ها بپردازید. در این بازی تفنگی سرعت و عکس العمل سریع بسیار موثر خواهد بود، زیرا ممکن است مورد حمله ی چندین نیرو در یک لحظه شوید که بسیار غافل گیر کننده خواهد بود. این بازی پرتابل شامل 21 سطح مختلف با توجه به سن کاربر می باشد و از این لحاظ برای تمام سنین مناسب می باشد. این بازی جنگی به صورت Portable (بدون نیاز به نصب) می باشد و با وجود گرافیک بسیار خوب نیازی به سیستم قدرتمندی ندارد و بر روی اکثر PC ها قابل اجراست.

Portable Jets'n'Guns 1.222 Gold Edition - بازی پرتابل جت های چند تفنگی نسخه طلایی

سیستم مورد نیاز برای این بازی :

 • - کارت گرافیک 32 مگا بایت
 • - رم 64 مگا بایت
 • - پردازنده ی 500 مگا هرتز
 • - نیازمند نرم افزار رابط DirectX 9.0b یا بالاتر
 • - سیستم عامل Windows 98/ME/NT/2000/ XP

http://www.freedownload.ir/images/download.gif

Android Games Pack - مجموعه بازی های موبایل مخصوص سیستم عامل آندروید

Android به زبان ساده سیستم عاملی برای دستگاه های Mobile، گوشی های هوشمند، کامپیوترهای tablet و همچنین نوت بوک ها می باشد که توسط بیش از 30 کمپانی معروف پشتیبانی می شود. این سیستم عامل توسط Google توسعه یافت و تحت هسته لینوکس و نرم افزار GNU پایه گذاری شده است. آندروید اوپن سورس است و توسعه دهندگان می توانند با استفاده از Android SDK برنامه های مختلفی برای این سیستم عامل بنویسند. در واقع آندروید بستری را فراهم کرده است تا برنامه نویسان بتوانند هرچه سریعتر و بهتر برنامه هایی بسازند که از تمام ویژگی های یک گوشی هوشمند استفاده کند.
تا اینجا حتماً با این سیستم عامل قدرتمند گوگل تا حدودی آشنا شده اید و یا قبلاً آن را می شناختید و استفاده می کردید . با توجه به اینکه این سیستم عامل نسبتاً جدید می باشد دارای نرم افزار ها و Game های محدود تری می باشد البته با سرعت زیادی در حال گسترش می باشد به همین خاطر سایت نرم افزار دانلود رایگان امروز مجموعه 30 گیم جدید و برتر برای موبایل هایی که از سیستم عامل آندروید استفاده می کنند آماده کرده است تا در اوقات فراغت از این بازی های موبایل آندروید که بسیار جذاب هستند استفاده کنید و از آنها لذت ببرید .

Android Games Pack - مجموعه بازی های موبایل مخصوص سیستم عامل آندروید

http://www.freedownload.ir/images/download.gif

Beginning MS Excel 2010 - کتاب آموزشی اکسل 2010

حتماً همه شما با نرم افزار اکسل کار کرده اید و یا در آینده به آن نیاز خواهید داشت و با کاربرد های زیاد این نرم افزار آشنایی کافی ندارید و نیاز به آموزش برای این نرم افزار بسیار مهم که اکثر افراد به آن نیازمند می شوند . بنابراین سایت دانلود نرم افزار رایگان کتاب الکترونیکی آموزش اکسل را برای دانلود آماده کرده است که آموزش به صورت مرحله به مرحله می باشد که مشکلی در یاد گیری مباحث به وجود نیاید و قابل تفهیم باشد . 
در این EBook با شیوه به وجود آوردن و ویرایش اسناد و کار با فرمول و چارت ها در محیط اکسل آشنا خواهید شد و همچنین با ویژگی های کاربر پسند در ورژن جدید Excel که همان ورژن 2010 آن می باشد آشنا خواهید شد و توانایی های لازم برای کار با این نرم افزار را پیدا خواهید کرد . مطمئن باشید در آینده در هر شغلی که فعالیت داشته باشید به این نرم افزار نیاز خواهید داشت پس فرصت را از دست ندهید و یادگیری را همین امروز شروع کنید . امیدوارم استفاده کافی را از این ایبوک 408 صفحه ای با فرمت PDF ببرید .

Beginning MS Excel 2010 - کتاب آموزشی اکسل 2010

http://www.freedownload.ir/images/download.gif

Muscle Car 3 PC Game - بازی رالی ماشین قدرتمند 3

اگر از علاقه مندان به بازی های رالی و ماشین سواری هستید بازی زیبای Muscle Car 3 را که میخواهیم در وب سایت نرم افزار دانلود رایگان به شما عزیزان معرفی کنیم، از دست ندهید. با دانلود بازی زیبا رویای رالی حرفه ای با ماشین های فوق العاده قدرتمند آمریکایی را به واقعیت پیوند می دهد. شما در آغاز یک راننده آماتور هستید و با دیدن تعلیم و دادن مسابقات به حد حرفه ای رسیده و خود را برای مسابقات آماده خواهید کرد. حتما باید قطعات ماشین خود و هر آنچه که برای یک مسابقه حرفه ای نیاز دارید تامین کنید.
در این بازی کامپیوتری 26 ماشین از ماشین های قدرتمند آمریکایی وجود دارد که شما قادرید با کسب امتیاز و دریافت پول ماشین خود را بهبود و یا تعویض نمایید. بازی Muscle Car 3 کیفیت بسیار بالایی داشته و به صورت سه بعدی طراحی شده است و در عین حال به سخت افزار و فضای هارد دیسک چندان زیادی نیاز ندارد که باعث محبوبیت هر چه بیشتر این بازی شده است. شما مسابقات خود را در خیابان ها برگزار می کنید نه در پیست مسابقه که یکی از هولناک ترین و هیجان انگیز ترین آنها رالی در خیابان شیاطین سرعت است که با رقبایی بزرگ مواجه خواهید بود و باخت مساوی مرگ است. این بازی Car Game تنها رالی نیست و 4 حالت مختلف دارد که یکی از آنها تعقیب و گریز در شهر توسط پلیس هاست که خود طرفداران مخصوص به خود را دارد. با این بازی رالی هیجان را به طور واقعی تجربه خواهید کرد.

Muscle Car 3 PC Game - بازی رالی ماشین قدرتمند 3

حداقل سیستم مورد نیاز برای بهترین اجرای بازی

 • ویندوز: 2000/98/98SE/ XP
 • پردازنده: پنتیوم 800 MHz
 • رم: 128 MB
 • آداپتور گرافیکی: DirectX 8.1
 • کارت گرافیک: 32 MB همراه با شتاب دهنده 3D

http://www.freedownload.ir/images/download.gif

PDF-XChange Viewer Pro 2.054.0 - نرم افزار حرفه ای نمایش فایل های Pdf

سایت دانلود رایگان نرم افزار امروز قصد معرفی یک نرم افزار قدرتمند و حرفه ای در زمینه نمایش فایل های Pdf را دارد. همه ی ما با نرم افزار معروف Adobe PDF reader آشنا هستیم اما نرم افزار مورد نظر ما نرم افزاری با امکانات بالاتر می باشد که با قابلیت های جالب خود می تواند جاگزین مناسبی باشد.
برنامه PDF-XChange Viewer نام نرم افزار کاربردی مورد نظر ما در زمینه نمایش فایل PDF می باشد که علاوه بر این، نرم افزار قابلیت اضافه کردن انواع متن به سند Pdf و ذخیره سازی استاندارد آن بنحوی که با Adobe PDF reader سازگار باشد را دارد. نرم افزار PDF شامل ابزار داخلی زوم با قابلیت بزرگنمایی قسمت انتخاب شده از سند نیز می باشد که می تواند به عنوان یک انتخاب عالی جهت استخراج تصاویر و متون مورد نظر و ذخیره سازی آنها بصورت عکس و ... باشد.
برنامه PDF XChange Viewer با عرضه کردن رابط کاربرپسند و مدرن بصورت بسیار جالب تمامی ویژگی ها و امکانات خود را در اختیار کاربران قرار داده است تا کار با آن بسیار آسان شود. در نتیجه PDF-XChange Viewer یک نرم افزار کوچک و بسیار سریع جهت باز کردن اسناد Pdf است که به گفته سازنده آن بعد از مدتی استفاده از نرم افزار دیگر به فکر تغییر همیشگی Adobe Reader خواهید افتاد !

PDF-XChange Viewer Pro 2.054.0 - نرم افزار حرفه ای نمایش فایل های Pdf

امکانات و قابلیت های اصلی نرم افزار PDF-XChange Viewer

 • قابلیت اضافه کردن متون به صفحات Pdf بصورت مستقیم
 • قابلیت شخصی سازی و تغییر صفحات با استفاده از اشیاء مختلف
 • قابلیت ذخیره سازی صفحات مختلف یک فایل Pdf با فرمت های BMP, JPEG, TIFF, PNG و ...
 • قابلیت استخراج متون از صفحات Pdf
 • قابلیت ذخیره سازی استاندارد و ارسال فایل پی دی اف به ایمیل یا وبلاگ
 • قابلیت اضافه کردن، حذف، ویرایش و کپی صفحات
 • قابلیت انتقال و جابجایی صفحات با استفاده از Drag&Drop کردن در نمای بند انگشتی
 • قابلیت شخصی سازی واسط کاربری نرم افزار
 • قابلیت ویرایش لینک ها
 • قابلیت اسکن مستقیم و ذخیره سازی بصورت Pdf
 • قابلیت تبدیل مستقیم تصاویر به یک فایل Pdf
 • قابلیت تبدیل مستقیم فایل های متنی به یک فایل Pdf
 • آپدیت و افزایش سرعت فرمت فشرده سازی JPEG2000
 • سازگاری کامل با مرورگرهای MS IE و Firefox
 • سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز 7

http://www.freedownload.ir/images/download.gif

Bandwidth Monitor Pro 3.4.979 - نرم افزار حرفه ای نمایش پهنای باند مصرفی

نرم افزار Bandwidth Monitor امکان مشاهده میزان استفاده از پهنای با

/ 1 نظر / 33 بازدید
ادزفا0

سلام چه سايت جالبي داري به سايت ما هم سر بزن ads-fa.com