برنامه موبایل


 

یکی از جدیدترین محصولات کمپانی Gameloft را برای شما قرار داده ایم که این بازی Big Range Hunting 2 نام دارد و شما در این بازی یک شکارچی هستید و به شکار حیوانات می روید . هم اکنون این بازی برای سمبیان سری 60 ویرایش 5 آماده دریافت است .

PersianMob.Net
  

یه بازی آندروید دیگه برای شما کاربران محترم قرار داده ایم که این بازی زیبا Raging Thunder 2 v1.0.5 نام دارد که می تواند یکی از گرافیکی ترین بازی های آندروید باشد . هم اکنون می توانید این بازی را از پرشین موب دریافت کنید و لذت ببرید .

PersianMob.Net
  

از جمله تواناییهای گوشی های جدید نوکیا از جمله 5800 و 5530 اینه که مانند نوکیا 1112 ساعت گویا دارد با این تفاوت که در گوشی 1112 با نگه داشتن دکمه ستاره ساعت گویا فعال میشه اما در 5800 ابتدا باید دکمه سبز(دکمه وصل تماس) را 2ثانیه نکه داشت تا فرمان صوتی فعال شود وکلمه speek now در پایین گوشی ظاهر می شود تا اینجا را فکر کنم خودتون وارد بوده باشید حال کافیست بگویید what time is it . خواهید دید که گوشی ساعت را می گوید . این کار روی بیشتر گوشی های نوکیا قابل اجراست

PersianMob.Net
  

مجموعه ای فوق العاده زیبا از 8 والپیپر با موضوع کارتون برای شما عزیزان آماده کردیم که این والپیپرها در سایز 480x640 می باشد که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت کنید.

PersianMob.Net
  

به دلیل نایاب بودن تم های آیفون امروز پرشین موب یکی پک 3تایی از این تم ها را برای شما قرار داده است که هم اکنون آماده دریافت است .

PersianMob.Net
  

این برنامه طراحی شده تا سطح عملکرد گوشی شما رو به مراتب بالاتر از حالت فعلی ببره.با کم کردن سطح انرژی مصرفی ، مسدود کردن سایت های مخرب ، محافظت از گوشی شما در برابر جاسوس های اطلاعات شما ...از دیگر ویژگی های این نرم افزار این است که به شما کمک می کند تا میزان استفاده از اینترنت در یک ماه رو محدود کنید ، گزارش از ارتباطات خود با اینترنت داشته باشید ، نشان دهنده ی ترافیک اینترنت شما در حال حاضر .

PersianMob.Net
  

همزمان با ارائه نسخه جدید فیلم Twilight نسخه جدید بازی این فیلم نیز تحت عنوان The Twilight Saga: Eclipse می باشد که توسط شرکت Mr. Goodliving و در سایز 240x320 و در فرمت جاوا تولید شده است که می توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

یکی از بهترین بازی هیا بیلیارد موبایل را برای شما قرار داده ایم این بازی تحت عنوان MicroPool v5.07 که برای سیمبیان سری 60 ویرایش 3 و 5 تولید شده است . یکی از بهترین ویژگی های این بازی کرک و ساین بودن این بازی است . هم اکنون این بازی با حجمی کم از پرشین موب آماده دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

بازهم پرشین موب بازی جدید و معروفی را برای شما قرار داده است که این بازی Toy Story 3 نام دارد و توسط شرکت Disney Mobile و در سایزهای متعددی تولید شده است که هم اکنون آماده دریافت است .

PersianMob.Net
  

یکی از جدیدترین بازی های جنگی و هیجانی را برای شما قرار داده ایم که این بازی زیبا تحت عنوان Black Shark 2 : Siberia می باشد که جدیدترین محصول شرکت که این بازی را در سایزهای 176x208 , 240x320 , 360x640 و در فرمت جاوا تولید کرده که یمی توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

تمی جدبدو جذاب را برای شما قرار داده ایم که این تم به دست دوست خوبم Ghassemoo طراحی شده . این تم زیبا برای سونی اریکسون ورژن 4.7 م یباشد که می توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

مجموعه ای فوق العاده زیبا از 17 والپیپر با موضوع ماشین برای شما عزیزان آماده کردیم که این والپیپرها در سایز 240x320 می باشد که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت کنید.

PersianMob.Net
  

با ارزان شدن موبایل به جرات می توان گفت بیتر مردم از موبایل استفاده می کنند و همانطور که می دانید بازی های جاوا بر روی اکتر موبایل ها قابل استفاده است به همین منظور امروز پرشین موب یکی دیگر از بازی های جاوا را برای شما قرار داده است ، این بازی Tribal Baseball نام دارد و محصول شرکت Player One است و در سایت خود این بازی را به قیمت 4.50 € به فروش می رساند که می توانید این بازی را بدون دادن هزینه ای از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

یکی از جدیدترین محصولات شرکت Ditital Chocolate را برای شما آماده کرده ایم که این بازی زیبا و فکری تحت عنوان Pictoplay Plus می باشد و م یتواند شما را بسیار سرگرم خود کند . این بازی در سایزهای 128x128 , 176x208 , 176x220 , 240x320 و در فرمت جاوا تولید شده که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

پرشین موب موجموعه بی نظیر از عکس های متحرک با عنوان Happy Birthday با سایزهای متنوعی را برای شما آماده کرده که هم اکنون آماده دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

عقربه های ساعت دوازده شب را نشان می داد.مینا نگاه خسته اش را از دکتر برگرفت و پشت به او به طرف پنجره ایستاد،...دکتر تو رو خدا هرکاری از دستتون بر میاد براش انجام بدین...هم اکنون این کتاب الکترونیکی را می توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

این برنامه ذهن شما را میخواند و تنها کاری که باید انجام دهید این است که به صفحه گوشی خیره شوید ، میبینید که برنامه عدد درون ذهن شما را نشان میدهد این برنامه برنامه ای بسیار قدرتمند است که برای سیمبیان سری 60 ویرایش 5 تولید شده است . که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

پرشین موب اینبار برای شما آهنگ تیتراژ سریال زیبای فاصله ها را قرار داده است ، این آهنگ زیبا را علی لهراسبی خوانده که هم اکنون می توانید دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

بازی های جاوا همیشه از طرفداران خاصی برخوردار بوده است به همین دلیل پرشین موب یکی از از جدیدترین بازی های جاوا را برای شما کاربران پرشین موب قرار داده است . این بازی زیبا Super Puzzle Bobble توسط کمپانی معروف و قدیمی Taito و در سایزهای 176x208 , 240x320 , 320x240 که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

بازی جالبی را برای شما قرار داده ایم که این بازی بیشتر برای کسانی است که خوابشون نمیبره !!! به وسیله ی این بازی می توانید اینقدر گوسفند بشمارید تا پلک هایتان خسته شود و خوابتان ببرد ، این بازی تحت عنوان Counting Sheep 0.1 که برای پاکت پی سی تولید شده و می توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

مجموعه ای فوق العاده زیبا از 17 والپیپر با موضوع طراحی برای شما عزیزان آماده کردیم که این والپیپرها در سایز 360x640 می باشد که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت کنید.

PersianMob.Net
  

اینبار پرشین موب نرم افزاری جالب و جذاب برای شما قرار داده است ، شما می توانید با استفاده از این نرم افزار صدای شیپورهای معروف جام جهانی Vuvuzela را در پیاورید . این نرم افزار برای پاکت پی سی می باشد که می توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

مجموع 2 تم زیبا و با کیفیت باعنوان چشم های زیبا را برای شما عزیزان آماده کردیم که این تم ها مخصوص سیمبیان سری 60 ویرایش 5 بوده که هم اکنون در پرشین موب آماده دریافت است .

PersianMob.Net
  

ورژن جدید بازی Teeter v2.0.19193924. 0 را برای شما قرار داده ایم که این بازی یکی از محبوبترین بازی های پاکت پی سی محصوب می شود . این بازی برای پاکت پی سی WVGA تولید شده که هم اکنون آماده دریافت است .

PersianMob.Net
  

بازی American Gangster از جمله بازی های جنگی و داستانی زیبایی می باشد که از روی فیلمی با این عنوان ساخته شده است . این بازی محصول شرکت Gameloft است که این بازی را برای سیمبیان سری 60 ویرایش 5 تولید کرده است . هم اکنون این بازی را می توانید از سایت بزرگ پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

در این کتاب مفید عناوینی با عنوان « آشنایی با دندان ها وساختار آنها؛ نگهداری از دندان های شیری؛ نگهداری از دندان های دائمی؛ کرم خوردگی دندان و درمان آن؛ پرسش هایی درمورد پیشگیری از پوسیدگی دندان » و جود دارد که می توانید بدون دادن هزینه ای از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

بازی های مدیریتی از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است ، از این رو پرشین موب یکی از جدیدترین بازی های مدیریتی را برای شما قرار داده است . این بازی Build A Lot 2 : Town Of The Year نام دارد که توسط شرکت Glu و در دو سایز 240x320 , 320x240 تولید کرده که می توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

بازی Minilympics یکی از جدیدترین محصولات IndiaGames Ltd می باشد که این بازی را در سایز 240x320 و در فرمت جاوا تولید کرده است که می توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

با زیاد شدن نرم افزارهای اینترنت موبایل انتخاب یکی از آنها بسیار سخت شده ، ولی نرم افزار Skyfire v1.50 کا را برای شما آسان کرده شما با دریافت و نصب این نرم افزار به راحتی می توانید در اینترنت به گشت و گذار بپردازید ، این نرم افزار برای سیمبیان سری 60 ویرایش 3 تولید شده است که می توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

مجموعه ای فوق العاده زیبا از 20 والپیپر با موضوع طراحی برای شما عزیزان آماده کردیم که این والپیپرها در سایز 360x640 می باشد که هم اکنون می توانید از پرشین موب دریافت کنید.

PersianMob.Net
  

اگر می خواهید با دوستاتون شوخی کنید ، اگر می خواهید بخندید پیشنهاد می کنم Fart Mania v1.00 را دانلود کنید . این برنامه پر از این صداهاست . از کوچیک داره تا منفجر کننده!هم اکنون این نرم افزار برای سیمبیان سری 60 ویرایش 5 تولید شده که می توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

بعد از نظرهای پیاپی شما مبنی بر گذاشتن پلیری قدرتمند برای سیمبیان سری 60 ویرایش 5 ما را برآن داشت تا یکی از جدیدترین و معروفترین پلیرها را قرار دهیم ، این نرم افزار TTPOD v3.1.0 نام دارد و به زبان انگلیسی می باشد که در زیر چند ویژگی آن را با هم بررسی می کنیم .

PersianMob.Net
  

تم فوق العاده زیبا و جذاب با موضوعات مختلف را برای شما آماده کرده ایم که این تم ها در اندازه تصویر176x220 می باشد مخصوص گوشی های سونی اریکسون بوده که می توانید از پرشین موب دریافت کنید .

PersianMob.Net
  

مجموعه 5 موزیک زیبا و جذاب برای موبایل که با فرمت Mp3 بوده و در پرشین موب آماده دریافت است .

PersianMob.Net


 

/ 9 نظر / 2 بازدید
فارسیکا

دوست عزیز سلام با قرار دادن کد لینک باکس فارسیکا در سایت خود جدیدترین لینک های سراسر وب را براحتی در سایت خود نمایش دهید. همچنین می توانید لینک مطلب خود را در لینک باکس قرار داده و باعث افزایش بازدید سایت خود شوید. http://farsika.ir/pages/?link=linkbox با سپاس ، Farsika.IR

امير دهنوي

سلام دوست گلم. وبلاگتو خوندم ديدم مطالبت بي بديل هست برا همين خواستم براي افزايش بازديد وب قشنگت سايت لينک نگار دات کام رو خدمتت معرفي كنم. براي ورود به جمع ما كافيه تو گوگل بزني "لينك نگار" اولين لينك تو رو به جمع ما مي رسونه. تو اين سايت سيستمي کاملا هوشمند طراحي کرديم که با توجه به پارامترهاي کاملا عادلانه که از گوگل دريافت مي کند تعداد بازديد شما را دريافت کرده و در گوگل و موتورهاي جستجوي ديگه مثل ياهو ثبت مي کنه. بنابراين هم مطالبتان در سايت ثبت مي شود و هم در گوگل ايندکس ميشود و هم اينکه تو کلي وبلاگ ديگه هم به نمايش در مياد حسن اين کارم اينه که بازديدتون بيشتر مي شه و مي تونين سايت پربازدهي رو مديريت کنيد. مي توني به هنگام آپ ديت وبلاگ خود لينک مطلب جديد رو تو لينک باکس قرار بدي تا در مدت زمان کمتري مطلبت بازديد مورد نظرشو بگيره. براي ورود به جمع ما کافيه ثبت نام کني و کد لينک باکس رو تو قالبت قرار بدي و بعدش لينکهاي با حالت رو ثبت كني رو ثبت کنيد. بي زحمت قبل از ارسال لينک قوانين رو مطالعه بکن سيستم هوشمند حذف نكنه خدا نكرده چون واقعا ناراحت کننده هست که دوستي مثل شما رو از دست بديم. نکته

Get VPN

سلام دوست من . وبلاگ فوق العاده اي داري . چند ثانيه بيشتر وقتت رو نمگيرم : از فيلتر بودن سايت هاي مختلف خسته شدي ؟ يوتيوب واست فيلتره ؟ فيس بوک واست باز نميشه ؟ توي گوگل به عنوان يک کاربر تحريم شده شناخته ميشي ؟ به شما استفاده از سرويس "وي پي ان" رو معرفي ميکنم . براي دريافت اطلاعات بيشتر به وبلاگ من سر بزنيد . موفق باشيد

افشین امینی

سلام من از وبت خیلی خوشم اومد اگه وقت کردی سری به ما بزن برای تبادل لینک اماده ام

امير دهنوي

سلام. دوست عزيزم خوشحالم كه وبلاگي پربار داريد. از طرف سايت لينك نگار دات كام مزاحمتون ميشم. يبراي ورود به جمع ما كافيه تو گوگل بزنيد "لينك نگار" تا براتون بياره اولين لينك ما رو به همديگه ميرسونه. تو اين سايت سيستمي كاملا هوشمند طراحي كرديم كه با توجه به پارامترهاي كاملا عادلانه كه از گوگل دريافت مي كند تعداد بازديد شما را دريافت كرده و در گوگل و موتورهاي جستجوي ديگه مثل ياهو ثبت مي كنه. بنابراين هم مطالبتان در سايت ثبت مي شود و هم در گوگل ايندكس ميشود و هم اينكه تو كلي وبلاگ ديگه هم به نمايش در مياد حسن اين كارم اينه كه بازديدتون بيشتر مي شه و مي تونين سايت پربازدهي رو مديريت كنيد. شما مي تونيد به هنگام آپ ديت وبلاگ خود لينك مطلب جديد رو تو لينك باكس قرار بديد تا در مدت زمان كمتري مطلبتون بازديد مورد نظرشو بگيره. براي ورود به جمع ما كافيه ثبت نام كنيد و كد لينك باكس رو تو قالبتون قرار بدبد و بعدش لينكهاتون رو ثبت كنيد. قبل از ارسال لينك قوانين رو مطالعه بكنيد و توجه داشته باشيد كه در صورت استفاده از يك لينك در زمان هاي مختلف سيستم به صورت هوشمند شما را حذف كرده و متاسفانه عضويت تان رو ملغي مي كنه

hg

جامع ترين پکيج آموزش هم سايت و سرور در قالب 4 دي وي دي !!!!!! حتما سر بزن قطعا ضرر نميکني

SASAN

سلام به شما دوست عزيز اگه ميخواي بازديدت بيشتر بشه ما يه لينک باکس ايجاد کرديم شما ميتونيد بياييد و وبلالگتو نو ثبت کنيد و کد لينک باکس رو بزاريد تو وبلاگتون با اين کار هم رنکينگتون در گوگل بالا ميره هم بازديد کنندتون زياد ميشه اين ادرسه اين لينک باکسه http://raper-box.mihanblog.comخوشحال ميشم اگه لينکتونو ثبت کنيد اگه امارت بازديدت بالاي 500 تا باشه در لينک هاي ويژه قرار ميگيره هر چي زودتر اين کارو بکنيد امارت بيشتر ميشه پس همين الان بيا لينکتو ثبت کن در اينده نه چندان دور امار بازديد از اين لينک باکس بسيار بالا خواهد رفت راستي اگه ميخواي امار بازديدت بالاتر بره از اسامي جذابي استفاده کن وبلاگ هايي که محتوايي از جمله محتواي مستهجن و اسامي بدينگونه ميباشند در لينک باکس ثبت نخواهند شد به اين نکته توجه کنيد حتما کد لينک باکس را در ويرايش قالب خود قرار دهيد تا لينک شما ثبت شود در غير اين صورت لينک شما ثبت نخواهد شد اگه امارت بازديدت بالاي 500 تا باشه در لينک هاي ويژه قرار ميگيره هر چي زودتر اين کارو بکنيد امارت بيشتر ميشه پس همين الان بيا لينکتو ثبت کن در اينده نه چندان دور امار بازديد از

معراج

سلام دوستم خوبي حالت چطوره واقعا وبلاگ زيباي داري افرين حال کردم خيلي قشنگ هم اپ ميذاري اگر کسي ايراد بگيره نميفهمه به من هم سر بزن منتظر جوابتم راستي من کد نويسي اهنگ ميکنم دوست داشتي بردار

korosh

سلام وبلاگ خوبي داريد تبريک ميگم فروشگاه اينترنتي بياخريد دات کام با 100000کالاي متنوع در خدمت شما ميباشد با جستجوگر قوي اين فروشگاه درقسمت کادرجستجوي محصولات سايت دربالا سمت راست سايت ميتوانيد اسم يا کلمه مرتبط با محصول مورد نظر را وارد کنيد وازبين نتايج محصول دلخواه خود را با بهترين قيمت وکيفيت انتخاب کنيد هرچه که فکرش را کنيد وبه دنبالش هستيد در فروشگاه ما پيدا ميشود کافيست جستجو کنيد نرم افزارهاي متنوع اموزشي ورزشي کامپيوتر بازي موبايل موسيقي کتاب الکترونيک فيلم کارتون سريال اموزش کليه زبانهاي خارجي تجارت زيورالات لوازم بهداشتي .و................ از منوي شاخه هاهم ميتوانيد درشاخه مورد نظر خود کالاي دلخواه خود را جستجو کنيد وهمچنين در درون لينک باکس هاي فروشگاه جستجو کنيد اگر تمايل داشتيد سايت منو به اسم فروشگاه اينترنتي لينک کنيد http://www.biakharid.com با تشکر